strona główna mapa strony kontakt
"Misją Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt jest zapewnienie wszystkim naszym podopiecznym zdrowia i jak najlepszych warunków bytowania oraz znalezienie dla jak największej rzeszy podopiecznych nowych właścicieli i domów"

Szanowni Państwo,

KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie pragnie poinformować,  że nie pobiera opłat od osób zgłaszających interwencję dotyczące zwierząt bezdomnych. Równocześnie informujemy, że adopcja zwierząt ze Schroniska jest bezpłatna. Za wydane zwierzęta prosimy o dobrowolne datki na rzecz Schroniska. Warunkiem adopcji jest podpisanie UMOWY ADOPCYJNEJ na podstawie dowodu osobistego z adresem zamieszkania.

Właściciele zgłaszający się po swoje zwierzaki, zobowiązani są do pokrycia kosztów pobytu zwierzaka w Schronisku (opłata naliczana jest za każdy rozpoczęty dzień). Osoby odbierające swoich podopiecznych prosimy o posiadanie ze sobą dowodu osobistego oraz książeczki zdrowia i/lub dokumentu potwierdzającego własność zwierzaka (rodowodu, wpisu do ewidencji itp.).


 


 

 


 

 


NA SKRÓTY :
PSY CZEKAJĄCE NA DOM                                               KOTY CZEKAJĄCE NA DOM

 

______________________________________________________
 


 


 

 

 

 

Aktualności

!

!!!
W związku z zapowiedziami meteorologicznymi przewidującymi, iż mrozy będą utrzymywać się jeszcze kilka dni zwracamy się z ogromną prośbą o zabieranie psów z choćby na czas tych mrozów do domów/garaży/pomieszczeń. Jeśli ktokolwiek z Państwa ma taką możliwość, żeby nam w ten sposób pomóc, zachęcamy do kontaktu ze schroniskiem (tel. 12 429 74 72 lub 12 429 92 41).
Zwierzęta będą wydawane codziennie do godziny 19:00 do odwołania akcji.

czytaj więcej
Zgłoszenia do programu TVN

Już na wiosnę w telewizji TVN nowy program Joanny Krupy, Misja Pies.
Jeżeli ktoś z Was myśli o adopcji przyjaciela na całe życie zapraszamy do
zgłaszania się pod adres: ktoz@ktoz.krakow.pl.
Pracownicy naszego schroniska pomogą Wam dobrze przygotować się na pojawienie się w domu nowego domownika a Joanna Krupa przeżyje z Wami pierwsze chwile radości i wzruszeń. Zapraszamy do wzięcia udziału w programie a przede wszystkim do adopcji zwierzaka!!! Wszelkie informacje udzielane będą indywidualnie.
A może ktoś z Was ma już psa, ale potrzebuje pomocy behawiorysty? Aneta Awtoniuk, specjalista w programie Misja Pies chętnie przyjdzie z pomocą!
Zgłoszenia na adres: misjapies@tvn.pl

http://www.tvn.pl/showbiz/zglos-sie-do-programu-misja-pies,222351,0,0.html

czytaj więcej
WOLONTARIAT - SPOTKANIE WPROWADZAJĄCE
2017-01-30
Osoby zainteresowane wolontariatem zapraszamy 1.02.2017 godz. 11.00 lub 4.02.2017 godz. 11.00 do Schroniska ( ul. Rybna 3) na szkolenie wprowadzające. Nie trzeba się wcześniej zapisywać.
Wolontariuszem może zostać każda osoba pełnoletnia ( lub mająca 16 lat i pisemną zgodę rodziców),
która ma możliwość :
- regularnego przychodzenia (najlepiej w tygodniu, gdyż w soboty i niedziele bywa naraz bardzo dużo osób)
- poświęcenia ok 20 godzin na miesiąc na wolontariat
Prosimy zabrać ze sobą:
- długopis
- jeśli ktoś ma możliwość to wydrukowaną i uzupełniona już ankietę ze strony KTOZ http://ktoz.eadopcje.org/pliki/Ankieta%20wolontariat.pdf
- zdjęcie do legitymacji

 

czytaj więcej
PRACA DLA LEKARZA WETERYNARII - OGŁOSZENIE

PRACA DLA LEKARZA WETERYNARII W KRAKOWIE:

 

KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie poszukuje lekarza weterynarii do pracy w lecznicy.

 

OCZEKIWANIA:

 

 • umiejętność pracy w zespole,

 • przestrzeganie procedur oraz egzekwowanie ich od podległych pracowników,

 • dyspozycyjność (praca dwuzmianowa w systemie ciągłym),

 • odporność na stres,

 • umiejętność organizacji swojej pracy,

 • wysoka empatia w stosunku do zwierząt.

 

 

OFERUJEMY :

 

 • umowa o pracę,

 • wysokie wynagrodzenie,

 • prywatną opieka medyczna,

 • pracę w młodym, ambitnym zespole,

 • możliwość zdobycia dużego doświadczenia zawodowego,

 • możliwość ciągłego podnoszenia swoich umiejętności poprzez dofinansowanie do szkoleń podnoszących kwalifikacje,

 • praca na sprzęcie wysokiej jakości.

 

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego na jeden z adresów mailowych : biuro@schronisko.krakow.pl lub ktoz@ktoz.krakow.pl

 

Prosimy o ustosunkowanie się w dokumentach aplikacyjnych do stawianych oczekiwań oraz zawarcie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)." 

czytaj więcej
Koncert z okazji Światowego Dnia Kota - 5.02.2017

czytaj więcej
Podsumowanie 2016

Szanowni Państwo,

za nami kolejny rok wytężonej i ciężkiej pracy. W schronisku działo się dużo, dlatego stwierdziliśmy, że warto wszystko podsumować. Najważniejsza rzecz, którą trzeba podkreślić to fakt, że wszystkie zmiany w schronisku są wprowadzane dzięki wielu, wielu osobom czy instytucjom . Płacąc podatki
w Krakowie każdy z Was dołożył cegiełkę do remontu schroniska (dzięki Radnym Rady Miasta Krakowa zakończono dwie duże inwestycje), a wpłacając datki (nawet najmniejsze kwoty) sprawiacie, że możemy krok po kroku modernizować krakowskie schronisko. Warto podkreślić, że również dzięki wsparciu sponsorów mogliśmy zakupić elementy wyposażenia za wiele tysięcy złotych. Wszystkie te działania sprawiają, że zwierzaki które trafiają do schroniska mają zapewnioną możliwie najlepszą opiekę od momentu samego przyjęcia aż do szczęśliwego momentu adopcji. Za wszystko bardzo, bardzo mocno dziękujemy i zapewniamy, że w nadchodzącym roku mamy wiele ambitnych planów
na dalszy rozwój i modernizację! 

czytaj więcej
UWAGA - remont instalacji elektrycznej

Szanowni Państwo,

W związku z remontem instalacji elektrycznej mogą nastąpić zakłócenia w pracy sieci informatycznej oraz strony Schroniska.

Za utrudnienia przepraszamy  

czytaj więcej
Dziękujemy firmie ArcelorMittal Polska S.A.

Serdecznie dziękujemy firmie ArcelorMittal Polska S.A. za przekazaną darowiznę na rzecz naszych podopiecznych, dzięki której zakupiliśmy 31 trwałych podestów. Wykorzystywane są w boksach m.in. po to by psy mogły położyć się poza budą, ale nie na betonowym podłożu.

 

czytaj więcej

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij