strona główna mapa strony kontakt
"Misją Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt jest zapewnienie wszystkim naszym podopiecznym zdrowia i jak najlepszych warunków bytowania oraz znalezienie dla jak największej rzeszy podopiecznych nowych właścicieli i domów"

Szanowni Państwo,

KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie pragnie poinformować,  że nie pobiera opłat od osób zgłaszających interwencję dotyczące zwierząt bezdomnych. Równocześnie informujemy, że adopcja zwierząt ze Schroniska jest bezpłatna. Za wydane zwierzęta prosimy o dobrowolne datki na rzecz Schroniska. Warunkiem adopcji jest podpisanie UMOWY ADOPCYJNEJ na podstawie dowodu osobistego z adresem zamieszkania.

Właściciele zgłaszający się po swoje zwierzaki, zobowiązani są do pokrycia kosztów pobytu zwierzaka w Schronisku (opłata naliczana jest za każdy rozpoczęty dzień). Osoby odbierające swoich podopiecznych prosimy o posiadanie ze sobą dowodu osobistego oraz książeczki zdrowia i/lub dokumentu potwierdzającego własność zwierzaka (rodowodu, wpisu do ewidencji itp.).


 


 

 


 

 


NA SKRÓTY :
PSY CZEKAJĄCE NA DOM                                               KOTY CZEKAJĄCE NA DOM

 

______________________________________________________
 


 


 

 

 

 

___

 

 

Aktualności

Kampania Controline dla Schronisk

#pomoc #schronisko #kraków #schroniskodlazwierzat #psy #koty

Post udostępniony przez KTOZ Schronisko dla Zwierzat (@ktoz_schronisko)

czytaj więcej
1% Podatku - 23.04.2017

W najbliższą niedziele (23.04) w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt będzie można skorzystać z bezpłatnego rozliczenia PIT oraz przekazać 1% podatku Krakowskiemu Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami !
Zapraszamy na ul. Rybną 3 w godzinach 10.00-17.00

czytaj więcej
WIELKANOC 2017

 

KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w okresie świątecznym funkcjonuje bez zmian : 
- osoby zainteresowane adopcją zapraszamy codziennie w godzinach 10.00 - 14.00 i 15.00-17.00
- zgłoszenia dot. zwierząt bezdomnych przyjmujemy całodobowo tel. 12/429-74-72 lub 12/429-92-41

czytaj więcej
Allin.pillowfight Wielka Krakowska Bitwa Na Poduszki vol. 3

informacja ze strony wydarzenia "

 "#ZRÓBDOBRZE 

"Filozofia ALLIN. od samych prapoczątków opiera się na dzieleniu się z innymi. Za nami dziesiątki akcji charytatywnych. Można stwierdzić, że robienie dobrze leży w naszej naturze...
Pierwszym z Partnerów Charytatywnych 3. edycji allin.pillowfight jest KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. To właśnie na ten cel będziemy zbierać datki, karmę i koce podczas naszego wydarzenia. Zapewniamy, że każdy grosik ma ogromne znaczenie! Kolejnych Partnerów ogłosimy już niebawem. Mało? Z zebranych pierz zrobimy pamiątkowe pufy z których zysk przeznaczymy na szlachetne cele."

czytaj więcej
Lemon Fitness

Serdecznie dziękujemy https://www.facebook.com/lemonludwinow/ Lemon Fitness za przekazanie darowizny 520 zł dla naszych podopiecznych !

czytaj więcej
Reportaż Kamila Stańko

Reportaż Kamila Stańko o Schronisku. 

 

czytaj więcej
Kundel Bury i Kocury 16.03.2017 GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w Gwiazdce dla Zwierzaka. Akcja ma w zasadzie dwa cele, jeden to oczywiście zbiórka karmy dla naszych podopiecznych i drugi nie do przecenienia : edukacja dzieci.
W ostatnim programie Kundel Bury i Kocury relacja z finału akcji, można zobaczyć cudowne wypowiedzi najmłodszych. Materiał pokazuje, że nawet przedszkolaki zdają sobie sprawę z tego jak powinno traktować się zwierzaki i mamy nadzieje, że nie zatracą tej szczególnej wrażliwości.

W programie przedstawiona została też urocza Dyzia do adopcji, która pilnie potrzebuje domu.

Polecamy ! Program można obejrzeć pod poniższym adresem

http://krakow.tvp.pl/29510467/15032017

czytaj więcej
Gwiazdka dla Zwierzaka 2016

3 marca obyło się uroczyste wręczenie certyfikatów okolicznościowych przedszkolakom i uczniom wygranych placówek oświatowych biorących udział w „Gwiazdce dla Zwierzaka 2016”.
W tegorocznej edycji wzięło udział 251 placówek edukacyjnych i dzięki Waszemu wysiłkowi udało się zebrać 22171,64 kg karmy, w tym :

suchej karmy dla psów – 12322,28 kg
suchej karmy dla kotów – 2987,00 kg
konserw dla psów – 4287,03 kg
konserw dla kotów – 2575,33 kg

Dziękujemy wszystkim uczestnikom !!! 
Dodatkowo serdecznie dziękujemy Przedszkolu Samorządowemu nr 82 przy ul. Głowackiego 2 za gościnę i zorganizowanie oprawy artystycznej !

Relacje z uroczystości będzie można zobaczyć w programie 'KUNDEL BURY I KOCURY' TVP Kraków (15 III - godz. 17.35 oraz 21.15, 16 III – godz. 7.30 i 21.00 ) - zachęcamy do oglądania :)

 

czytaj więcej

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij