strona główna mapa strony kontakt

Wolontariat

 

 

 

 

Bardzo istotnym punktem działalności edukacyjnej Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt jest wolontariat. Dzięki wielkiemu oddaniu i poświęceniu wielu osób nasze schronisko rozwija się, a los naszych podopiecznych staje się choć trochę lżejszy.

Otwieramy nabór na wolontariat !

Osoby zainteresowane wolontariatem w Schronisku w pierwszej kolejności prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem. Następnie prosimy o złożenie podpisanej i czytelnie wypełnionej ankiety dla kandydatów na wolontariusza (można ją pobrać ze strony bądź na miejscu w Schronisku)  u z-cy kierownika Schroniska (meilowo  biuro@schronisko.krakow.pl bądź osobiście w godzinach pracy biura (pn-pt 7.00-15.00) w terminie do 1.03.2023

ANKIETA DLA KANDYDATÓW NA WOLONTARIUSZA : pdf

 

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI


 http://ktoz.eadopcje.org/informacje/wolontariat

 


 

 

 

 
 
regulamin : PDF

REGULAMIN WOLONTARIATU

KRAKOWSKIEGO TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI

 

 
BIEŻĄCE INFORMACJE O TERMINACH NA STRONIE: http://ktoz.eadopcje.org/informacje/wolontariat

 

Dopiero po odbyciu szkolenia, można składać formularz wolontariacki. Podczas szkolenia, przyszli wolontariusze zostaną poinformowani o szczegółach dalszej rekrutacji.


 

Internetowy kalendarz wizyt wolontariuszy w Schronisku jest dostępny pod linkiem "Terminarz dla Wolontariuszy". Prosimy, aby rejestowały się w nim jedynie osoby będące już wolontariuszami KTOZ . Osoby chętne aby zostać wolontariuszami, muszą wpierw przejść przez proces rekrutacji i szkolenie dla wolontariuszy.
PROSIMY OSOBY, KTÓRE NIE MAJĄ PODPISANEGO POROZUMIENIA Z KTOZ O NIE REJESTROWANIE SIĘ W TERMINARZU. SŁUŻY ON WYŁĄCZNIE DLA DZIAŁAJĄCYCH WOLONTARIUSZY..
 
 
 

 


 

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij